Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Referencie 2

Výcvik vodičovKondičné jazdyTesty z autoškoly

Zuzka (29), operátorka strihania

Som rada že som sa rozhodla pre Drajv. Túto autoškolu odporúčam každému kto rozmýšľa nad vodičákom.

Vybrala som si Autoškolu Drajv – Bartová, pretože má dobré meno. Moja inštruktorka bola trpezlivá a komunikatívna. Najviac som sa bála toho, že sa nebudem vedieť naučiť predpisy, zákony a pravidlá. No nakoniec som skúšky spravila na prvý krát s plným počtom bodov :o) Najviac som sa naučila z teoretických hodín, na ktoré som sa vždy veľmi tešila. Vládla na nich príjemná atmosféra a boli vyučované zábavnou formou. S niektorými ľuďmi z kurzu sa dokonca stretávame dodnes!

Väčšinu vecí som sa naučila práve na prednáškach a pred skúškami som si to len všetko zopakovala. Z jázd bolo cúvanie pre mňa jeden veľký problém, no moja inštruktorka bola presvedčená že sa to naučím. Jej podpora a presvedčenie mi dodali odvahu a vďaka jej trpezlivosti som si cúvanie mohla skúšať dovtedy kým som sa to nenaučila. Cúvanie sa mi napokon tak zapáčilo, že teraz parkujem zásadne len cúvaním :o) Veľké Ďakujem.

Peťo (31), obchodný zástupca

Niektorí z mojich kamarátov mali inštruktorov, ktorí chodili na hodiny neskoro, alebo vôbec, kvôli problému s autom. S Drajvom je to omnoho viac organizované. Na fábiu sa nedá vyhovárať, je to skutočne veľmi ľahko ovládateľné auto.

Moja rada pre každého, kto uvažuje nad vodičským, choďte do toho! Ten pocit nezávislosti stojí za to!

Jana (17), študentka

Myslím si, že je veľmi dôležité nájsť inštruktora ktorému veríte a ste s ním spokojní. Nemôžem sa už dočkať skúšok a svojho vodičáku!

Už sa neviem dočkať vodičáku!!! Vždy som sa chcela stať nezávislou. Už som mala dosť toho, ako sa musím stále spoliehať na môjho priateľa keď som chcela niekam ísť autom. Moja mama a otec mi pomohli so zaplatením vodičáku, to isté urobili aj pre môjho brata.

Môj inštruktor nikdy nespanikáril. Dokonca ani vtedy, keď mi zdochol motor v strede križovatky, zostal trpezlivý a kľudný. Auto je pre mňa teraz oveľa jednoduchšie riadiť, viem čo mám robiť a mám plnú oporu u môjho inštruktora. Môžem sa na neho obrátiť s čímkoľvek a viem že mi pomôže. Moje rozbiehania do kopca sa taktiež zlepšujú!

Novšie referencie