Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Daruj Originálny darček... vodičák!

Chcete svojich blízkych prekvapiť,

ale neviete čo im darovať?

Nechajte si od DRAJVU poradiť,

VODIČÁK ako DARČEK im môžete dať.

Autoškola Drajv ti ponúka možnosť darovať svojim blízkym a známym kurz na vodičský preukaz ako darček prostredníctvom darčekovej poukážky. Vodičák môže byť originálnym darčekom nie len k Vianociam, ale aj k narodeninám, k výročiu, či ako odmena pre zamestnancov.

Darčekový balíček obsahuje

8-12 týždňový kurz autoškoly na vedenie motorových vozidiel skupiny B, kurz prvej pomoci, záverečná skúška z autoškoly, zapožičanie najnovších výukovych materiálov a písacie potreby. Individuálny prístup a nekonečnú trpezlivosť.

Doba trvania

Celková dĺžka kurzu v našej autoškole je 8-12 týždňov, teoretická príprava prebieha 2 x týždenne po dobu 6 týždňov, praktické jazdy individuálne podľa časových možností účastníka kurzu.

Zdravotný stav

Praktický lekár v doklade o zdravotnej spôsobilosti potvrdí zdravotnú spôsobilosť uchádzača o vodičské oprávnenie (povinné zo zákona).

Platnosť darčekovej poukážky

6 mesiacov od zakúpenia.

Cena darčekovej poukážky

Cena poukážky je rovnaká ako je cena kurzu na vodičský preukaz v autoškole Drajv. Možnosť platenia na splátky bez akéhokoľvek navýšenia.

Darčekový balíček neobsahuje

Poplatky: za lekárske potvrdenie, správny poplatok za skúšku.

Ďalšie informácie

Darčeková poukážka sa dá zakúpiť priamo u nás v Autoškole Drajv.
Darčeková poukážka platí len s pečiatkou autoškoly a s právoplatným podpisom.
Začať kurz je možné už v 16-tich, v deň záverečnej skúšky je potrebný minimálny vek 17 rokov.

O kurze v autoškole Drajv

Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Teória prebieha v moderne zariadenej učebni na Hroncovej 5 v poobedňajších hodinách. Samozrejme nechýba ani výcvik na najmodernejšiom 3D autotrenažéri, kde zvládnete základy ovládania motorového vozidla.

Praktická časť - výcvik sa vykonáva na motorových vozidlách Škoda Octavia, VW Polo, Seat Leon. Konkrétne termíny jázd sa dohadujú individuálne, podľa časových možností žiaka. Po ukončení výcviku a úspešnom zvládnutí záverečnej skúšky môžete začať samostatne jazdiť.

Ukážka darčekovej poukážkyPrečítaj si tiež:

Návrat na zoznam noviniek