Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Partnerstvo

Výcvik vodičovKondičné jazdyTesty z autoškoly

Sponzorstvo študentského filmu DIARIO de un ASESINO.

Španielsky film s názvom: "Diaro de un asesino", v preklade "Zápisník vraha", je prvý študentský film, ktorý bol natočený mladým študentom Gymnázia Parku Mládeže v Košiciach, Markom Prochádzkom, ako súčasť osláv španielskej kultúry.

Zápisník vraha je príbehom psychopata, ktorý je kvôli láske ochotný obetovať všetko a neštíti sa dokonca siahnuť aj na životy nevinných. Film poukazuje na to, kam až môže viesť neovládateľná žiarlivosť a domýšľavosť.

Na scenári s Markom spolupracoval aj jeho starší spolužiak Patrik Turošík, ktorý sa pôvodne vybral na kasting kvôli hereckej úlohe. Tú získal, no napokon ho film zaujal v oveľa širšom rozmere. Patrik s Markom spolu riešili všetky záležitosti od spracovávania myšlienky, písania scenára, cez samotné hranie i promo.
Okrem študentov si v snímke zahrali dokonca aj profesori Margarita Fernández Rodríguez a Milan Kolcun.

Mladý režisér a autor filmu M. Procházka sa mieni filmu venovať i v budúcnosti, študovať by chcel réžiu.
My mu držíme palce a prajeme veľa úspešných filmov v budúcnosti.

Viac o filme Diaro de un asesino.

Výchovný koncert "HUDBOU proti DROGÁM".

Autoškola DRAJV sa zapojila a finančne podporila finálové kolo 15. ročníka voľby študentského richtára mesta Košice pre rok 2010/2011. Voľby boli spojené s výchovným koncertom košických žiakov ZŠ a študentov SŠ. Tento výchovný koncert s názvom „Hudbou proti drogám" sa uskutočnil v Amfiteátri, dňa 19.5.2010. Koncert je pod záštitou primátora mesta Košice Ing. Františka Knapíka a starostky MC Košice - Sever JUDr. Andreji Takáčovej. Toto podujatie je taktiež podporované Magistrátom mesta Košice a Vyšším územným celkom Košického samosprávneho kraja.

Autoškola Drajv, ako hlavný partner tohto podujatia, sa rozhodla úspešnému kandidátovi venovať kurz na vodičský preukaz v celkovej hodnote 330 €.

Viac o koncerte "HUDBOU proti DROGÁM".

Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl (SKVZA)

Autoškola DRAJV je členom slovenskej komory výcvikových zariadení autoškôl. Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl (SKVZA) vznikla na základe zákona NR SR č. 359/2000 Z.z. o Slovenskej komore výcvikových zariadení autoškôl a o zmene zákona NR SR č. 315/1996 Z.z. o premávke na pozemných komunikáciách, ktorého účinnosť nadobudla dňa 1. 12. 2000. Komora sa zúčastňuje na tvorbe našich zákonov, noviel a predpisov. Sú oponentmi pripravovaných legislatívnych úprav a zúčastňujú sa na pripomienkovom konaní.

Členstvo v tejto profesijnej komore nie je pre žiadnu autoškolu povinné, avšak autoškola, ktorá sa stane jej členom, má niekoľko výhod. Jednou z nich je aj priebežné získavanie aktuálnych informácií o dianí sa v tejto branži, informácií týkajúcich sa cestnej premávky, zmeny v zákonoch o cestnej premávke a pod.

Futbalové družstvo Autoškola Bartová

Autoškola DRAJV taktiež patrí medzi fanúšikov a sponzorov futbalového športu. Podporili sme Futbalové družstvo Autoškola Bartová, ktoré hrá prvú Košickú miniligu v malom futbale. Za toto mužstvo kopú také hviezdy ako Martin B., ktorý bol vyhlásený za najlepšieho strelca roku.

Bezpečnosť na cestách

Autoškola DRAJV je autoškolou, ktorá sa taktiež aktívne podieľa na znížení nehodovosti a to nielen poskytovaním vysoko kvalitného a profesionálneho výcviku, ale aj pravidelným informovaním vodičov a budúcich vodičov o zmenách v zákone v cestnej premávke a poskytovaním rôznych rád a tipov. Prostredníctvom našich noviniek Vás pravidelne informujeme a dúfame že aj vďaka nim sa stanú naše cesty bezpečnejšími.

Spolupráca s autoškolou DRAJV

Máte záujem o spoluprácu s autoškolou DRAJV? Neváhajte a kontaktujte nás.