Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Referencie

Prečítaj si odkazy a referencie našich úspešných absolventov aj v našej fotogalérii.

Jarmila Makarová

Dobrý deň.
Hoci som ukončila autoškolu pred pár mesiacmi, chcem sa poďakovať majiteľke a zároveň svojej inštruktorke Jarke Bartovej za jej ľudský prístup. Dokázala mi vo veľa veciach poradiť, pomôcť a usmerniť. Na základe svojej skúsenosti budem určite aj do budúcna odporúčať túto autoškolu. Prajem v Novom roku jej a celému jej tímu veľa úspešných adeptov, aby spokojnosť bola na obidvoch stranách. Kto sa ešte nevie rozhodnúť, do ktorej autoškoly by mal ísť, autoškolu Drajv vrelo odporúčam. Atmosféra je veľmi príjemná a celý výcvik sa prispôsobuje každému jednotlivcovi. Vďaka pozitívnemu a ľudskému prístupu majiteľky je Autoškola DRAJV, Košice tá NAJ, NAJ, NAJ.

Veronika Schmuczerová

Zdravím :)Chcem sa veľmi pekne poďakovať , dnes som bola po vodičák A hlavne inštruktorovi , že mal so mnou trpezlivosť. Budem Vás odporúčať. ďakujem

Jaroslav Brada

No moj pripad.
pre tych co sa im nechce citat tak v skratke VSETKO PERFEKTNE skusky na prvy krat jak po masle. JAK.PO.MASLE!
Vodicak som robil uz druhy krat stym ze prvy krat som vyletel koli absolutne katastrofalnemu pristupu jednej nemenovanej autoskoly. Instruktor ma znervoznoval atd atd viete si predstavit.
Ked som prisiel do autoskoly Drajv na prvu jazdu bol som milo prekvapeny. Jazdil som kludny a vpohode vzdy a s nicim nebol problem. Veci mi pan instruktor dobre vysvetlil tak ze som si ich aj zapametal a CHAPAL som co preco ako naco cize som nemal problem si zapametat veci.
K skuskam som siel pripraveny a uplne skludom ze mi to az divne bolo Ale ako som vravel uplne po masle priprava na 110 percent.
Ak by som mal odporucit autoskolu niekomu tak jednoznacne tuto bez vahania! Neda sa viac proste povedat maximalna spokojnost
Koniec hlasenia

Katarína Kantorová

chcem sa podakovat vsetkym sa profesionalny pristup,ale hlavne pani Safrankovej za boziu trpezlivost,ktoru ku mne mala a ktoru som potrebovala,DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM

Janka Eštoková (28)

Chcem sa velmi pekne poďakovať autoškole DRAJV a hlavne pánu inštruktorovi Romanovi Bartovi za velmi milí a hlavne ľudský prístup a za božskú trpezlivosť :) budem Vás len a len odporúčať a prajem ešte veľa takých spokojných žiakov ako som bola ja :) s pozdravom Janka Eštoková

Martina Cvancigerová (21)

Takže takto oficiálne ďakujem sama som neverila, že zo mňa bude vodič, ale spoločne s p. inštruktorom sme to dotiahli do šťastného konca :) ďakujem za trpezlivosť a vlastne za všetko :)

Veronika Handzušová (21)

.... Z časových dôvodov ... aj keď neskôr :) , by som sa chcela veľmi krásne poďakovať Autoškole Drajv, za super podmienky, pre prípravu mňa, ako ďalšej vodičky na cesty.
Chcela by som sa hlavne poďakovať inštruktorovi Romanovi Bartovi, za maximálne príjemný prístup.. , za stále vytvorenú super náladu počas jázd a hlavne ze mal pri mne trpezlivosť za moje chybičky, a aj za to, že ma stále posunu...l tým správnym smerom, ktorým som mala vo vedení vozidla pohybovať pred. A že vodičák už je aj môj.. a môžem zdolávať cesty bez väčších problémov. Už keď človek jazdí sám je to úplne niečo iné ako v žltom seatiku, kde nad Vami stále bdela inštruktorova ruka..... :)) Tie jazdy, mi chýbajú, ale stále sa musí niečo dobré skončiť, aby mohlo prísť niečo lepšie. Nikdy nezabudnem... aa ak by som si mala zasa vyberať Autoškolu.. istotne si čo i bez maličkého zaváhania vyberiem Autoškolu Drajv, ktorú aj touto cestou každému vrele zo srdca odporúčam, a prajem jej veľa budúcich vodičov, ktorých ako aj mňa pripravia a cesty.
Ešte raz Vám patrí jedno veľké Ďakujem.

Zuzana Poláčková (17)

Tak ešte tu treba niečo napísať :), ĎAKUJEM pánovi Šafránekovi a pani Šafránekovej, že ma naučili výborne jazdiť a každú chybičku opravili... :) a preto som na skúškach obstála výborne :D

Mario Boser (26), programátor

Chcem sa poďakovať autoškole DRAJV za to, že vďaka nim sa mi podarilo vo februári získať vodičák. Ďakujem pani Bartovej za hodiny výcviku.
Bola to pre mňa tvrdá práca, lebo nemčina je môj rodný jazyk. Prekladať a rozumieť zákonom cestnej premávky bola jedna z najtažších vecí v mojom živote, ale tie testy na internete boli veľka pomoc pre mňa.
Dokázal som to aj v slovenskom jazyku. Ďakujem.

Miška (19), študentka gymnázia

Dobrý deň, pred dvoma týždňami som úspešne ukončila skúškami autoškolu...
Vďaka autoškole Drajv som bola úplne super pripravená na cesty, na prekážky na cestách a na všetko čo s tým súvisí. Môj inštruktor pán Ferko bol neskutočne úžasný. Jemu chcem tiež týmto poďakovať, hlavne za trpezlivosť a aj zato, že som sa s nim cítila dobre a naučil ma všetko, čo mi trebalo vedieť...
Autoškolu Drajv rada odporúčam každému, kto chce mať vodičský :)

Dávid

Dobrý deň, týmto by som rád pozdvihol autoškolu Drajv.
Je to super autoškola, vedia žiakov pripraviť na cestu a majú skvelý prístup k žiakom. Ďakujem aj p. inštruktorovi Ferkovi za trpezlivosť a za to, že ma toho veľa za volantom naučil. Včera som úspešne absolvoval záverečné skúšky a už len čakám kedy mi pošlú sms, že si môžem prísť pre vodičák.
Autoškolu Drajv môžem len odporúčať :) :) :) Ďakujem!

Janka (26), personalistka

Veľmi som sa tešila na moment, kedy budem môcť aj JA napísať pár riadkov.
ĎAKUJEM vááám za skvelú prípravu na skúšky, obrovská vďaka p. FERKOVI - skvelému inštruktorovi, ktorý si užil pri mne viac než dosť :o)))) - maximálna spokojnosť!! Už sa neviem dočkať tej sivej kartičky v mojej peňaženke!
Ešte raz ďakujem VÁM ... "ooo happy day"

Ivka (23), študentka

Ďakujem ,,Drajvákom" za všetko, čo ma naučili:)
Z dokladov sa už necelé 2 mesiace na mňa usmieva vodičák a mám za sebou prvých 500km jázd, pri ktorých som sa cítila sebaisto a dobre - to je vďaka vám :)))))

Zuzka (25), pracovníčka v banke

Ja sa taktiež pripájam k spokojným vodičom :)
teória s pani Bartovou bola presne taká aká ma byť...nielen suché "rapotanie" zákonov, ale vysvetlené na príkladoch a konkrétnych uliciach v meste. Jazdy boli tiež fajn, nebol problém dohodúť si takmer akýkoľvek čas, ktorý mi vyhovoval.
Zhrnuté...keby sa ma niekto pýtal, či by som mu Drajv odporúčila, tak poviem áno :) .

Janka (21), študentka

Začiatok je vždy tažký :) aj teraz, keď píšem tieto riadky...
tak to bolo aj s výberom autoškoly, prešla som si všetky, ktoré poznám v Košiciach, poradila som sa so známymi a napokon som sa po dlhom rozmýšľaní rozhodla pre autoškolu DRAJV.

Teórie boli super, sranda, nevynechala som ani jednu hodinu, na každej som sa naučila niečo, na čo doteraz spomínam, keď šoférujem. A veľke ďakujem patrí predovšetkým pánovi inštruktorovi, ktorý so mnou v aute občas prežíval veľké muky :) ale spokojnosť na mojej strane je maximálna...

jedna je pravda: "Jazdenie s autoškolou DRAJV je easy..." :)

Majka (21), pracovníčka copycentra

Hm... kde mam začať?
MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ. Výborný prístup inštruktora. Bezproblémové dohodnutie jazdy s časom mne vyhovujúcim.

Ďakujem za pevné nervy inštruktora Ferka :-D, pani Bartovej na poslednej skúške :-) a Mirkovi za odporúčanie autoškoly DRAJV! :-)

Ďakujem ešte raz a vrelo odporúčam. :-)

Mirka (18), študentka

No ta túto autoškolu mi odporučilo množstvo ľudí ... a som rada že som dala na ich slová, je to skvelá autoškola, skvelí pracovníci.

Chcela by som poďakovat pani Bartovej že vytvorila takú dobrú autoškolu, pánovi inštruktorovi Ferkovi za to že ma naučil nielen šoférovať ale aj jazdiť :) veľké ĎAKUJEM...
A keby som mohla odporúčať, naozaj sa oplatí íst do tejto autoškoly budete fakt spokojný a nadšený z prístupu :)))

Lukáš (18), študent

Vybral som si túto autoškolu, práve kvôli referenciám. Na internete sa toho dá nájsť strašne veľa a práve Drajv ma oslovil. Chcem sa poďakovať hlavne pánovi inštruktorovi Ferkovi, ktorý ma naučil oveľa viac ako jazdiť. Mal som strach z rozjazdu do kopca, no teraz sa teším keď sa musím pohnúť do kopca. Naučil ma aj parkovať za čo som mu veľmi vďačný.
Ale ďakujem aj celému tímu, ktorí túto autoškolu vedú, hlavne pani Bartovej, ktorá je úžasná, že vytvorila autoškolu na perfektnej úrovni.

Odporúčam každému. Nebudete ľutovať. :)

Michal (18), študent

Chcem sa poďakovať autoškole DRAJV, ktorá ma pripravila na skúšky ako aj za všetku ochotu hlavne zo strany inštruktora pána FERKA, ktorý ma naučil jazdiť, ale aj iným inštruktorom ktorí ma zas učili teóriu a z každej jednej hodiny som odchádzal s pocitom, že som sa niečo naučil čo nezabudnem tak skoro, a predovšetkým hlavne pani BARTOVEJ za to že založila takú autoškolu ktorá je prvotriedna a určite najlepšia v Košiciach hlavne čo sa týka prístupu k žiakom, výučbe na hodinách teórie a kopu ďalších vecí a aj Ivke ktorá bola stále usmiata :) .

Viem, že keď sa ma niekto opýta v akej autoškole som robil vodičák, s hrdosťou odpoviem jednoznačne že v DRAJVe. Široko ďaleko niet takej autoškoly ktorá by sa DRAJVu vyrovnala. Ďakujem za všetko...

Iveta (33), na materskej dovolenke

Ahojte,
ja som síce skúšky robila 1.08.2008 ešte pod autoškolou Bartová a môžem povedať a Jarke mojej inštruktorke poďakovať za všetko čo ma naučila. Odbúrala stres ktorý som mala ešte pred tým než som išla na vodičský kurz, zažila som autonehodu a popritom som po 10 rokov od nehody išla na vodičsky kurz.

Viem, že jazdím bezpečne a to vďaka Jarke. Ďakujem a šťastné a veselé vianoce PF 2010 - veľa šťastných kilometrov.

Julo (18), študent

Veľmi pekne chcem poďakovať autoškole DRAJV za to, že vďaka nim sa mi podarilo vo februári bez problémov získať vodičák. S jazdením nie je absolútne žiaden problém vďaka p. Šafránkovi a p. Farkašovi. Ďakujem im za veľa trpezlivosti, ktorú so mnou mali a za užitočné rady do budúcnosti.

Pani Bartovej chcem poďakovať za užitočné hodiny teórie. Prajem im veľa budúcich úspešných absolventov, z ktorých budú dobrí šoféri. Keď niekto plánuje robiť vodičák, tak jednoznačne odporúčam ;)

Alena (45), kaderníčka

Nebolo vôbec ľahké sa rozhodnúť pre dobrú autoškolu. V Košiciach je autoškôl veľmi veľa a ja som chcela ísť do tej najlepšej. Do takej, kde sa budem cítiť dobre a kde nebudem vystresovaná.

A tak som sa začala pýtať známych, ktorí už autoškolu absolvovali na ich skúsenosti a odporúčania. Dozvedela som sa o autoškole Drajv, ktorá vďaka svojim skúseným a trpezlivým inštruktorom vraj naučí jazdiť každého :o). Najprv som bola skeptická, pretože som pravdu povediac o autoškole Drajv ešte nepočula, ale teraz viem, že som si lepšie vybrať ani nemohla.

V autoškole Drajv som našla presne to, čo som hľadala. Toleranciu, trpezlivosť, individuálny prístup a skúšky na prvý krát. Čo viac si od autoškoly môžete priať? Autoškolu si robíte len raz za život! Dbajte na jej výber! Týmto sa chcem poďakovať nielen celému tímu autoškoly Drajv, ale aj svojim známym, ktorí mi ju odporúčili. Veľké Ďakujem.

Jozef (22), podnikateľ

Čaute,
do autoškoly som nastúpil v novembri roku 2009 a bol som chvíľu prekvapený prostredím. Osobne som autoškolu robil už druhý krát, ale na porovnanie s predošlou autoškolou je to priam zážitok.

Kľudný prístup aký mi ukázali mi pomohol odhodiť stres, ktorý som ako žiak mal. Prístup hodnotím veľmi super,najmä z hľadiska trpezlivosti. Čo som sa nenaučil v predošlej autoškole, som dobehol práve v DRAJVe.
Prišiel som na mnoho užitočných vecí, ktoré mi šikovný personál poradil. Práve vďaka nim sa nebojím vyraziť si na dlhšie cesty s autom.
Čo sa týka inštruktorov, mňa osobne otestovali dvaja a to konkrétne pani Bartová a pán Farkaš. Obaja mali kľudný prístup, dokonca sám som zistil, že ja by som inštruktorom byť nemohol. Nemal by som toľko trpezlivosťi ako oni. Taktiež veľmi oceňujem ochotu, čo sa týka rád na ceste. Ja osobne som sa dokonca naučil držať otáčky, čo som sám neočakával. Ale svoj háčik som našiel aj tam a to ten že tá Octavia nieje moja :). Vrele každému doporučujem, kto sa chce naozaj naučiť a vedieť.

A na záver odkaz pre tých, ktorí si myslia, že to nedokážu. Ničoho sa nebojte, s DRAJVom to naozaj zvládne každý ;). Prajem všetkým veľa šťastných kilometrov.

Erika (18), čašníčka

Ahojte,
Volám sa Erika a v DRAJV autoškole som začala robiť vodičský preukaz niekedy v októbri, síce som ho musela na nejaký čas vynechať, ale som nad mieru spokojná s touto autoškolou.

Dozvedela som sa o nej len náhodou, ale neľutujem že som sa na to dala. Je tam výborný personál a hlavne pani majiteľka Bartová veľmi príjemný človek. Tak všetci čo máte záujem robiť vodičský preukaz odporučujem DRAJV, vážne neoľutujete.

Vravím ja som spokojná ako sa len dá a možem o sebe povedať že som dosť náročný a výberavý člověk, neuspokojím sa s hocičím. Veď skúste a sami uvidíte!!!
Pekný deň :)

Martin (18), študent gymnázia

Ahojte,
v tejto dobe je veľmi ťažké si vybrať kvalitnú autoškolu, pretože je ich veľmi veľa. Ja som hľadal nejakú ktorá mi poskytne to čo potrebujem, a našiel som ju ,Drajv bola jednoznačná voľba.

Najväčšie plus vidím v tom ,že veľké autoškoly majú veľa uchádzačov, a nevenujú sa tak študentom respektíve osobám, ktoré sa uchádzajú o „vodičák“ ako v Drajve. Drajv mi vždy vyhovel ak som nemohol dôjsť na jazdu ,alebo ak mi nevyhovoval čas jazdy, prípadne som nemohol dôjsť na teoretickú hodinu, stále sa dala dohodnúť náhradná hodina:) Okrem toho v Drajve mi ponúkli veľký kus tolerancie, ochoty a hlavne trpezlivosti. Pre mňa bol Drajv najlepší krok pri výbere autoškoly.

A v neposlednom rade sa chcem poďakovať, inštruktorom ktorí ma všetko naučili, všetko potrebné aby som sa mohol stať dobrým a hlavne zodpovedným vodičom.

Miro (22), brigádnik

Môj inštruktor bol veľmi tolerantný a úprimný. Vždy som mal na výber niekoľko termínov jazdy, z ktorých som si potom mohol vybrať ten, ktorý mi najviac vyhovoval. Vodičský preukaz som zaplatil na splátky, bez akéhokoľvek navýšenia. Takže som nič nepreplatil. Mojím najväčším problémom bolo vždy parkovanie, ale s inštruktorom sme to precvičovali opakovane tak dlho, pokiaľ som sa to nenaučil a nepochopil. Teraz sa na tom už len smejem ako som to nemohol vtedy vedieť.

Zuzka (29), operátorka strihania

Som rada že som sa rozhodla pre Drajv. Túto autoškolu odporúčam každému kto rozmýšľa nad vodičákom.

Vybrala som si Autoškolu Drajv – Bartová, pretože má dobré meno. Moja inštruktorka bola trpezlivá a komunikatívna. Najviac som sa bála toho, že sa nebudem vedieť naučiť predpisy, zákony a pravidlá. No nakoniec som skúšky spravila na prvý krát s plným počtom bodov :o) Najviac som sa naučila z teoretických hodín, na ktoré som sa vždy veľmi tešila. Vládla na nich príjemná atmosféra a boli vyučované zábavnou formou. S niektorými ľuďmi z kurzu sa dokonca stretávame dodnes!

Väčšinu vecí som sa naučila práve na prednáškach a pred skúškami som si to len všetko zopakovala. Z jázd bolo cúvanie pre mňa jeden veľký problém, no moja inštruktorka bola presvedčená že sa to naučím. Jej podpora a presvedčenie mi dodali odvahu a vďaka jej trpezlivosti som si cúvanie mohla skúšať dovtedy kým som sa to nenaučila. Cúvanie sa mi napokon tak zapáčilo, že teraz parkujem zásadne len cúvaním :o) Veľké Ďakujem.

Peťo (31), obchodný zástupca

Niektorí z mojich kamarátov mali inštruktorov, ktorí chodili na hodiny neskoro, alebo vôbec, kvôli problému s autom. S Drajvom je to omnoho viac organizované. Na fábiu sa nedá vyhovárať, je to skutočne veľmi ľahko ovládateľné auto.

Moja rada pre každého, kto uvažuje nad vodičským, choďte do toho! Ten pocit nezávislosti stojí za to!

Jana (17), študentka

Myslím si, že je veľmi dôležité nájsť inštruktora ktorému veríte a ste s ním spokojní. Nemôžem sa už dočkať skúšok a svojho vodičáku!

Už sa neviem dočkať vodičáku!!! Vždy som sa chcela stať nezávislou. Už som mala dosť toho, ako sa musím stále spoliehať na môjho priateľa keď som chcela niekam ísť autom. Moja mama a otec mi pomohli so zaplatením vodičáku, to isté urobili aj pre môjho brata.

Môj inštruktor nikdy nespanikáril. Dokonca ani vtedy, keď mi zdochol motor v strede križovatky, zostal trpezlivý a kľudný. Auto je pre mňa teraz oveľa jednoduchšie riadiť, viem čo mám robiť a mám plnú oporu u môjho inštruktora. Môžem sa na neho obrátiť s čímkoľvek a viem že mi pomôže. Moje rozbiehania do kopca sa taktiež zlepšujú!

Staršie referencie