Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Autoškola Drajv podporuje myšlienku „Hudbou proti drogám“!

Autoškola DRAJV sa zapojila a finančne podporila výchovný koncert s názvom „Hudbou proti drogám“, ktorý je organizovaný pre študentov základných a stredných škôl v Košiciach. Okrem bohatého programu a rôznych slovenských kapiel sa na koncerte uskutoční aj voľba nového študentského richtára mesta Košice pre rok 2010/2011.

Výchovné podujatie „Hudbou proti drogám“ plne podporovaný Magistrátom mesta Košice a Vyšším územným celkom Košického samosprávneho kraja sa uskutoční:

  • Kde? v Amfiteátri, Festivalové námestie 2
  • Kedy? dňa 19.5.2010 od 9.00 do 12.00 hod.

Študentský richtár mesta Košice sa volí už od roku 1996. Spočiatku bol richtár volený na základe vedomostného testu a mal skôr reprezentatívnu funkciu. Až neskôr bolo úlohou študentského richtára pripraviť si pri voľbe aj plán aktivít. Túto tradíciu založil vtedajší primátor mesta Košice Rudolf Schuster. Dnes je študentský richtár samostatne fungujúcou inštitúciou zriadenou popri OZ Študentskom parlamente mesta Košíc (ŠPMK), Žiackom parlamente mesta Košíc (ŽPMK) a Referáte sociálnych vecí a kultúry na Magistráte mesta Košice.

Autoškole Drajv sa myšlienka výchovného projektu "Hudbou proti drogám" veľmi zapáčila a preto sa rozhodla stať sa hlavným partnerom tohto podujatia a túto myšlienku finančne podporiť.

Autoškola Drajv venuje finalistovi voľby študentského richtára kurz na vodičský preukaz v celkovej hodnote 330 €.
Veríme, že cena finalistu poteší a radi naďalej podporíme podobné projekty s výchovno - vzdelávacím zámerom, ktoré smerujú k lepšej budúcnosti dnešnej mladej generácie.Prečítaj si tiež:

Návrat na zoznam noviniek