Pošli túto stránku na Facebook Pošli túto stránku na Twitter

Študent natočil španielsky film aj vďaka autoškole Drajv

Po ročnej prestávke sa bude budúci týždeň v Košiciach opäť intenzívnejšie skloňovať španielčina. Dôvodom je Piaty ročník čoraz obľúbenejšieho podujatia, ktoré zaplavia centrum mesta živými sochami, ponúknu divadlo, flamenco rytmy i študentský film, ktorý sponzorovala aj autoškola Drajv.

Dni španielskej kultúry, ktoré pripravuje Gymnázium Park mládeže, prinesie tradičné, ale i úplne nové akcie. Od pondelka 4. októbra do stredy 13. októbra sa v metropole východu rozpúta temperamentný španielsky ošiaľ. V ponuke pestrých podujatí nebude chýbať ani premiéra študentského španielskeho filmu "Zápisník vraha", pod ktorého realizáciu sa podpísala aj autoškola Drajv.
Víziou našej autoškoly je nie len pomáhať spoločnosti vytvárať bezpečnejšie cesty výchovou dobrých a zodpovedných vodičov ale robiť svet lepším. Pod túto filozofiu sa podpisujú aj naše aktivity a pomoc rozvíjať našu mladú generáciu.

Ako jediná košická autoškola sme finančne podporili zrealizovanie tohto španielskeho filmu, ktorého scenár i réžiu má na svedomí talentovaný 17-ročný študent Marko Procházka. "Mám už skúsenosti s niekoľkými krátkymi filmami, pred rokom to bol jednominútový, ktorý súťažil v Amsterdame a predvlani sme s videoklipom vyhrali celoslovenskú súťaž. Tentoraz som chcel vytvoriť skutočný film v španielčine. Je to dráma i príbeh lásky zároveň," vraví autor filmu, ktorého premiéra sa bude konať v stredu 13. októbra o 18.00 hod. v Cinemaxe.

Bolo nám potešením pomôcť a podporiť rozvoj mladých košických talentov prostredníctvom tohto projektu. V mene celej autoškoly Drajv vás preto všetkých srdečne pozývame na jeho premiéru.

Súčasťou sponzorstva bolo aj video, ktoré si máte možnosť pozrieť kliknutím na link: Reklamný Spot Autoškoly DrajvPrečítaj si tiež:

Návrat na zoznam noviniek